Відпочинок

Відпочинок на озері

Вихідні дні ми радимо проводити на свіжому повітрі, тим більше, коли поруч є озеро. Тому відпочинок на озері Інбор і вважається найкращим для цього місцем. Ми знаходимося на тихій околиці Борисполя, машин практично не чутно, багато зелені, 5 критих бесідок із мангалами, а також 1 альтанка біля води. На території є майданчик, де можна зіграти в пляжний волейбол або в мініфутбол. Є дитяча гойдалка та пісочниця.

На території озера можна проводити корпоративи, тематичні вечори, другий день весілля, дні народження, музичні або творчі фестивалі. Місця для великих компаній вистачить. Якщо приїдете автомобілем, поставите на нашу парковку. Територія закритого типу і під охороною.

Якщо на вашу компанію буде мало одного стола можете взяти в нашого представника. Кухня на озері Інбор відсутня, тому наші відвідувачі приносять усе з собою. У нас можна замовити живу музику, замовити дрова; неподалік є баня, готель, СТО, тренажерна зала, за 300 метрів - магазин Фора. А якщо ви запеклий рибалка, можна ще й уловити кілька коропів, амурів, товстолобів чи карасів. Снасті та наживку ми дамо в оренду.

Озеро "Інбор" у Борисполі працює цілодобово без вихідних, починаючи з квітня по листопад включно.