Рибалка

Платна рибалка

Платна рибалка на озері «Інбор» - це комфортний і доступний за ціною варіант відпочинку в Борисполі. В озері підтримується необхідна щільність популяції різних видів риб, без улову не залишиться ніхто!

Рибна ловля у нас - це можливість виловити коропа, карася, білого амура, товстолоба або щуку.

Озеро закритого типу, під охороною. Його площа 200 соток, а це 35 секторів. Обираєш будь-який і ловиш у своє задоволення. Якщо сьогодні на секторі пусто, завжди можна поміняти місце. Звісно, якщо є вільні сектори. До кожного сектора можна під’їхати автомобілем. Деякі сектори обладнані столиками, а в представників адміністрації можна взяти мангал, шампури, сітку. На озері Інбор можна орендувати вудки та інші снасті.

Глибина озера місцями досягає 4 метрів. Зарибнення відбувається навесні та восени. Середня наважка риби, наприклад, коропа – близько 1,5 кілограми.

Платна рибалка під Києвом на озері «Інбор» - відмінна можливість розслабитися і набратися сил. Ви можете провести час наодинці з собою на лоні природи або відпочити в колі близьких і друзів. Навколо ставка розташовані відкриті і криті столики, альтанка, а якщо ви захочете залишитися на ніч, можна встановити намет. Є стоянка для автотранспорту.

За бажанням ви можете замовити в працівників озера зварити вам кашу чи рибну юшку, заварити каву або чай. Це додаткова послуга, тому можете про все домовитися з нашим працівником на місці. Також на озері "Інбор" можна придбати наживку та прикорм.

Озеро "Інбор" у Борисполі працює цілодобово без вихідних, починаючи з квітня по листопад включно.