Контакти

Завітавши до нас одного разу, Вам захочеться повернутись ще раз ...

Озеро Інбор розташоване на околиці Борисполя в мікрорайоні УМБ-17. Озеро на цьому місці з'явилося ще у далеких 90-х роках, коли цей мікрорайон тільки утворювався. Наразі, озеро зариблене, чисте і доглянуте. Територія озера огороджена та охороняється.
Адреса
GPS - 50.381879, 30.963814
Україна, Київська область, місто Бориспіль, вулиця Михайла Калмикова, 18-а
Телефон
E-mail
скоро буде
Працюємо
Цілодобово

На авто:

Автомобілем це можна зробити двома шляхами. Якщо вам зручно заїхати через Бориспіль з боку Києва, їдьте до перехрестя вулиць Київський шлях-Степана Бандери. На світлофорі повертайте ліворуч на С.Бандери. Їдете нею до кінця, виїжджаєте на Головатого. Далі їдьте до кінця – до перехрестя з вулицею Шевченка. Тут повертаєте ліворуч і весь час рухаєтеся головною дорогою до регульованого залізничного переїзду. Щоб туди дістатися, треба буде з Шевченка повернути на вулицю Вокзальну, перетнути залізничні колії, повернути праворуч, виїхавши на вулицю Привокзальна. Їдете ще метрів 200 головною дорогою. Вона робитиме різкий поворот ліворуч. Рухайтеся туди. Так ви виїдете до залізничного переїзду. Це і є початок вулиці Михайла Калмикова. Нею доведеться проїхати ще близько кілометра. Озеро буде праворуч від вас. Якщо перевіряти місце знаходження озера через google-карту, орієнтуйтеся на позначку "КомбіPRO Магазин кормів". Ви на місці.

Також автомобілем можна потрапити на озеро Інбор, якщо їхати через Бориспіль зі сторони Харкова чи Переяслава, повернувши праворуч на перехресті Київський шлях-Європейська. Проїжджайте вперед і на першому перехресті повертайте ліворуч. Так ви виїдете на вулицю Шевченка. Як їхати до озера потім, розказано в попередньому маршруті.

Ті водії, хто намагається уникати заторів, особливо в Борисполі, можуть обрати маршрут північним об’їздом (кільцевою дорогою). Доїжджаєте до перехрестя, де є вказівний знак на Сеньківку, та завертаєте в Бориспіль. Якщо їдете зі сторони Києва чи Броварів, тоді повертаєте праворуч. Якщо зі сторони села Іванків чи Харкова, тоді повертайте ліворуч. Треба буде проїхати кілометра два, щоб дістатися озера. Воно буде від вас по ліву руку.

В будь-якому випадку, якщо є GPS-навігатор, знайти озеро Інбор за вказаною адресою буде дуже просто. Як варіант, залишаємо ще й координати 50.381879, 30.963814. По ним ви виїдете просто на стоянку біля озера.

Громадським транспортом:

Із центра Борисполя в тому напрямку їздить чимало маршруток із написом УМБ-17. Тому всі вони доїжджають до регульованого залізничного переїзду. Там у них кінцева зупинка. Якщо ви сіли в таку, тоді доведеться прогулятися до озера пішки хвилин 5ть. Також можна дочекатися маршрутки №3-а, яка їде до Лозівки і проїжджає повз озеро. Вам треба буде просто спитати водія, де краще вийти, щоб було ближче до озера. Є ще маршрут №10. Ним можна доїхати ближче до озера, але вона повертає, тому як тільки переїдете залізничний переїзд, спитайте у водія, де краще вийти перед поворотом на вулицю Великопромінська (колишня назва Кірова). Інакше проїдете занадто далеко і доведеться повертатись.

Електричкою:

Якщо їхати на електричці з Києва чи Яготина, вам треба вийти на станції Бориспіль. Далі, або громадським транспортом (в бік УМБ-17), або йти через колії в напрямку вулиці Завокзальна. Це північно-східний напрямок. Вийшли на неї і йдіть на схід до вулиці Михайла Калмикова. Орієнтуйтеся за залізничний переїзд. Біля нього повертайте ліворуч і йдіть прямо до озера. Якщо по праву руку у вас буде магазин "Фора", а по ліву школа, тоді ви йдете правильно. Ще 5 хвилин і ви на озері.